10 راه برای سرعت بخشیدن به بازیابی کشیدن صورت

Expert Author Dr. Roy Kim
یکی از رایج ترین سوالات از بیماران جراحی کشیدن صورت سان فرانسیسکو من است, "چه مدت طول خواهد بهبود کشیدن من را?"پاسخ متفاوت در شرایط فردی بر اساس, اما در اینجا 10 راه یقین به شما کمک کند از کشیدن صورت خود را بهبود می یابند با بیشترین سرعت ممکن.

قبل از عمل جراحی

# 1 توقف مصرف رقیق کننده خون
# 2 بهینه سازی سلامت شما-کاهش فشار خون بالا
# 3 جراح پلاستیک خود را بگویید / بیهوشی همه چیز
# 4 تکنیک جراحی خود را بدانید
# 5 کتابچه راهنمای بعد از عمل را بخوانید
# 6 مراقبت از پوست بهتر

پس از عمل جراحی

# 7 کاهش تورم
# 8 بهینه سازی رژیم غذایی خود را
# 9 ماساژ لنفاوی
# 10 کاهش درد

# 1 توقف مصرف رقیق کننده خون

اسید استیلسالیسیلیک, تیلنول, ایبوپروفن و داروهای دیگر مربوط به اسید استیلسالسیلیک نازک خون. مصرف این داروها می تواند باعث افزایش خونریزی و کبودی در طول عمل جراحی کشیدن صورت و باید برای چند روز قبل از عمل خود را اجتناب شود.

# 2 بهینه سازی سلامت شما-کاهش فشار خون بالا

فشار خون بالا باید قبل از عمل جراحی و بعد از عمل کنترل شود. اگر فشار خون بالا خود را به خوبی کنترل نمی, شما ممکن است خونریزی بیش از حد در طول و بعد از روش خود را, و در نتیجه تورم به طور بالقوه بیشتر, کبودی و درمان کند.

# 3 جراح پلاستیک خود را بگویید / بیهوشی همه چیز

هر چیزی را در طول مشاوره تاریخچه پزشکی خود را با جراح پلاستیک یا متخصص بیهوشی پنهان نکنید. حتی حقایق به ظاهر خوش خیم مانند چند لیوان شراب شما در هر روز می نوشند مهم هستند. ما در حال رفتن به ساخت قضاوت شخصیت. ما به سادگی در تلاش برای شما سریع ترین و بهترین نتیجه ممکن را.

# 4 تکنیک جراحی خود را بدانید

کالبد شکافی کمتر جراحی شما نیاز, روش کمتر شما و کوتاه تر از زمان در اتاق عمل, تورم کمتر, کبودی, و درد رخ خواهد داد در نتیجه بهبود خود را سریع تر. این مهم است که درک دقیقا چه روش کشیدن صورت شما را تحت به کشف کردن دقیقا چه مقدار زمان بهبودی شما نیاز دارید.

# 5 کتابچه راهنمای بعد از عمل را بخوانید

بله, ممکن است طولانی, و ممکن است به نظر نمی رسد جالب, اما رفتن بیش از دستورالعمل های بعد از عمل جراحی خود را با بهبودی خود را کمک خواهد کرد. بیشتر شما را در درک و می دانم که قبل از عمل جراحی کمتر مضطرب و عصبی شما پس از احساس خواهد شد.

# 6 مراقبت از پوست بهتر

وضعیت بهتر پوست خود را در قبل از کشیدن صورت خود را سریع تر بازیابی شما باید پس از. خط پایین این است که اگر پوست شما سالم تر است, کلاژن خود را به درمان و درد کلی شما اماده است, قرمزی و تورم باید بهبود یابد اگر پوست شما از رفتن.

پس از عمل جراحی

# 7 کاهش تورم

هر چیزی که کمک می کند تا کاهش تورم شما بعد از کشیدن صورت خود را شفا کمک خواهد کرد. حس مشترک همه چیز شامل شکر و تخم مرغ, بالا بردن سر خود را بالاتر از سطح قلب, راه رفتن در اطراف برای افزایش جریان خون, نوشیدن مقدار زیادی مایع و تکنیک های دیگر که ممکن است توسط جراح پلاستیک خود را پیشنهاد.

# 8 بهینه سازی رژیم غذایی خود را

من معتقدم که افزایش مصرف پروتیین بعد از عمل جراحی کمک می کند تا با بهبود شفا پس از روش کشیدن صورت خود را. یک رژیم غذایی گرد باید مراقبت از هر گونه مواد مغذی میکرو, مواد مغذی ماکرو, ویتامین ها و مواد معدنی است که ممکن است با شفا کمک کند. نوشیدن مقدار زیادی مایع نیز با سیفون کردن مایع پس از جراحی از سیستم شما کمک خواهد کرد.

# 9 ماساژ لنفاوی

به طور کلی, ملایم به فشرده سازی شرکت از صورت خود را و گره های لنفاوی در اطراف برش باید کمک به کاهش تورم پس از عمل جراحی کشیدن صورت خود را. شما ممکن است بخواهید به بحث در مورد این با ماساژ درمانگر و یا شما ممکن است دریابید که انجام فشرده سازی و ماساژ در خود کمک می کند تا برای کاهش تورم.

# 10 کاهش درد

با بیماران من, من اطمینان به استفاده از داروهای خاص تزریق در پایان مورد جراحی است که کمک به کاهش درد به مدت 72 ساعت پس از عمل جراحی. این کمک خواهد کرد که شما احساس بهتر و بازیابی سریع تر پس از کشیدن صورت خود را. اگر شما نیاز به دارو درد, شما باید اطمینان حاصل کنید که به عنوان مورد نیاز و سعی کنید به ماندن "پیش" از درد خود را.

Publier un commentaire

0 Commentaires