بالا 5 افسانه ها در مورد مردان و بوتاکس

Expert Author Dr. Roy Kim
بوتاکس بزرگه سرگرد گنده حداقل برای زنان. که در 2011, 2.5 میلیون زن با عصاره چین و چروک سحر و جادو تزریق شد. در مقایسه, یک دهم از این تعداد, و یا در مورد 225,000 مردان برای بوتاکس در تصمیم گرفتند 2011. ولی برخلاف زنها خیلی ساکت هستن

پنهان کاری اطراف مردان و بوتاکس منجر به بسیاری از اطلاعات غلط و غلط. به عنوان یک جراح پلاستیک در منطقه مالی سان فرانسیسکو, من مردان با قدرت بالا در دفتر من را ببینید در همه زمان ها که علاقه مند به بوتاکس هستند اما چه کسی در مورد درد و یا نتایج عجیب و غریب نگران هستند. در اینجا اسطوره رایج ترین در مورد مردان و بوتاکس هستند.

#5 - بوتاکس شما را نگاه منجمد یا زنانه

با وجود نام تجاری بوتاکس زیبایی بوتاکس گریم نیست. و نه یک ماده است که به شما پوست نرم و براق یا انعطاف پذیر است. زنان می خواهند برای همه کسانی که همه چیز, اما بوتاکس این اتفاق می افتد را ندارد. اگر شما ناهموار, شما هنوز هم پس از بوتاکس ناهموار می شود. شما فقط نگاه ناهموار و جوان.

بوتاکس با تضعیف عضلات خود را با یک نوروتوکسین کار می کند. این به طور مستقیم به عضلات تزریق می شود که باعث چین و چروک می شود مانند خطوط عمودی بین ابرو یا قطار در سراسر پیشانی شما اجرا می شود. فقط چند روز بعد ماهیچه های خود را دیگر کسانی که چین و چروک را می توانید.

جراح پلاستیک ماهر فقط عضلات راست تنها با مقدار مناسب بوتاکس می روم شما را با چین و چروک کمتر اما مقدار زیادی از جنبش به نگاه طبیعی تزریق خواهد شد. پس نگران نباش همه کسانی که سال زندگی مردانه ناپدید می شوند نیست.

# 4-بوتاکس گران است

خب سورتا اما در مقایسه با چه? یک ساعت مچی خوب? کت و شلوار مناسب? شام استیک برای چهار مردان کسب و کار? بوتاکس هزینه های کمتر از هر یک از این چیزها.

به عنوان رقابت شغلی را افزایش می دهد, شما احتمالا به برخی از طول رفته برای اطمینان از شما در حال پوشیدن کفش های زیبا و رانندگی ماشین سمت راست. با این حال چه کسی می تواند اطمینان حاصل کنید که هر کسی به دنبال در کفش خود را? اما همه قطعا به چهره شما نگاه می کنند. چند صد دلار به شما اطمینان می دهم ماه و ماه به دنبال مانند خود - فقط یک نسخه کمی بهتر از خود.

# 3-بوتاکس برای مردان راست نیست

نه این یکی فقط اشتباه است. بوتاکس است که تا بحال رایج ترین روش زیبایی برای مردان, پس از لیزر برداشتن مو و لیپوساکشن.

250000 مرد بوتاکس کردم. خیلی زیاده چرا ساده است. چون کار میکنه

من بیماران مرد از تمام جنبه های زندگی. از ورزشکاران و هنرمندان به کارگزاران پرقدرت و وکیل مدافع و همه چیز را در بین, بوتاکس است که توسط همه نوع از مردان استفاده می شود. بیشتر اونا دیده اند که قبل از اومدن به دیدن من چطوری برای زن و دوست دخترشون کار میکنه

# 2-بوتاکس نیاز به زمان بیش از حد

بازم اشتباه برای بیمارانم در بخش مالی سان فرانسیسکو می توانند در دقیقه 15 در داخل و خارج از دفتر من باشند. هیچ کس نمی داند که بوتاکس کردم (بدون ضربه قرمز, هیچ کبودی, هیچ چیز), و هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای خوردن ناهار دارند. نتایج کامل در 4-7 روز مشهود است.

# 1-بوتاکس خیلی دردناک است

در حال حاضر شما مردان بسیار دشوار است, متعجب? خب به جز وقتی که به سوزن میرسه اشکال نداره به همین دلیل زنان هستند که به نوزادان.

اما حقیقت گفته شود, بوتاکس دردناک نیست. هنگامی که مردم در مورد سوزن و تزریق فکر می کنم, معمولا از یک شات فلو یا یک شات کزاز فکر می کنم. کسانی که صدمه دیده است! و به فکر گرفتن یکی از کسانی که در چهره, بله, این دلسردکننده است.

اما بوتاکس است که در همه دوست ندارد. این نوع عکس ها از سوزن های بزرگ با حجم نسبتا زیادی از دارو استفاده می کنند. بوتاکس با استفاده از کوچکترین سوزن شما تا کنون دیده ام و مقدار بسیار کمی از مایع.

برای کاهش بیشتر هر گونه درد, من بی حس پوست بیماران من قبل از شروع. من به سرعت کار. و من با استفاده از فشرده سازی یخ به محض اینکه من تزریق انجام می شود. بفرما اب میوه گیر لیمو به راحتی پزی. به اختصار, اکثر مردان به عنوان چیزی دردناک تر از نیش پشه توصیف.

اگر شما یک مرد که می خواهم به بحث در مورد بوتاکس با یک مرد هستید (که او نیز اتفاق می افتد به یک جراح پلاستیک گواهی صفحه), لطفا هماهنگ کننده مراقبت از بیمار من کارولین یک تماس در 415-354-8148.

Publier un commentaire

0 Commentaires